Strona głównaBrukBet Fotowoltaika

BrukBet Fotowoltaika

Fotowoltaika to jedno z rozwiązań wytwarzających tzw. zieloną energię elektryczną. Wykorzystując odnawialne źródło energii, jakim są promienie słoneczne, panele fotowoltaiczne zapewniają energię dla Twojego domu, a jednocześnie nie przyczyniają się do degradacji środowiska naturalnego.
Instalacja fotowoltaiczna składa się z paneli krzemowych odbierających promienie słoneczne i przetwarzających je na prąd stały. Falownik (inwerter) przekształca je następnie na prąd zmienny, który może być wykorzystany w gospodarstwie domowym.

Fotowoltaika – poznaj naszą ofertę

Możemy pochwalić się imponującym doświadczeniem w zakresie wykorzystania odnawialnych źródeł energii oraz biopaliw. Zajmujemy się zarówno produkcją i montażem biokominków, jak i systemów fotowoltaicznych. Od 2010 roku w Spartherm w Melle (Niemcy) posiadamy inwestycje farm fotowoltaicznych. Od 2018 roku oferujemy usługi fotowoltaiczne w Małopolsce. Posiadamy uprawnienia elektroenergetyczne do kontroli i pracy na systemach fotowoltaicznych. Współpracując z wykwalifikowanymi, doświadczonymi specjalistami realizujemy zlecenia zgodnie z najsurowszymi zasadami elektrycznymi i dyrektywami prawnymi. Zapewniamy sumienne wykonanie i dopracowanie zadania na każdym jego etapie: od projektu aż po montaż.

Zajmujemy się sprzedażą i instalacją systemów fotowoltaicznych najwyższej klasy i standardów. Oferujemy panele BrukBet Fotowoltaika z najnowszej serii Perfect Edge produkowane w Tarnowie przy użyciu najnowocześniejszego parku maszynowego na świecie. Dajemy gwarancję skuteczności i funkcjonalności oferowanych zestawów. W sprzedaży posiadamy produkty o najwyższej efektywności – potwierdzają to flashtesty, pomiary elektroiluminescencyjne oraz badania wydajności. Testom podlega każdy panel produkowany w fabryce, by zapewnić klientowi produkt wolny od jakichkolwiek wad. Proponowane produkty przechodzą również testy wytrzymałości, które mają sprawdzić ich odporność na obciążenia, skrajne temperatury czy uderzenia. Panele fotowoltaiczne odbieramy osobiście bezpośrednio od producenta z pominięciem dostawców i kurierów, co gwarantuje zachowanie odpowiedniej troski o towar przy transporcie i rozładunku. To kluczowy aspekt dla długotrwałego działania paneli fotowoltaicznych.

Nasze panele fotowoltaiczne przekraczają 99% efektywności działania i czystości krzemu – przypominamy, że norma dopuszczona do obrotu to 90% sprawnego krzemu dla paneli. Dla poprawnego działania systemu, oprócz paneli, niezbędny jest również falownik (inwerter). Praca na bardzo dobrej klasy produktach niemieckich firm SMA i Kaco oraz na zabezpieczeniach ETI daje nam i klientom gwarancję bezpieczeństwa oraz bezawaryjności instalacji na wiele lat. Klientom możemy również zaproponować azjatyckie falowniki koncernu Huawei, które posiadają system zabezpieczeń przeciwpożarowych oraz T1 i T2, możliwość optymalizacji i kontroli uzysków wszystkich paneli oraz podłączenia systemów bateryjnych Luna o mocy 5-30 kW. W standardzie jest także moduł Wi-Fi.
Poniższe ceny wraz z instalacją* i VAT 8%**

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12