Strona głównaWkłady wodne H2O

Wkłady wodne H2O

Wkłady kominkowe wodne na drewno marki Spartherm to urządzenia doskonałe technicznie w  aspekcie użytkowym i wydajnościowym. Seria: Mini i Varia, urządzenia wysokiej sprawności nawet 86%! Możliwość odgrzewania domów 150-350 m2. Do wkładów sugerujemy bufory Spartherm pojemności 400-1000l z wężownicą dla wody użytkowej. Bufor traktowany jest jak bateria magazynu energii cieplnej C.O. dzięki której można na wiele godzin po wypaleniu się drewna mieć do dyspozycji zgromadzoną energię na ogrzewanie domów. Polecane dla domów z ogrzewaniem podłogowym (efektywność nawet kilkudziesięciu godzin akumulacji) lub z układami kaloryferów.

Wymagamy instalacji z ladomatem wraz z systemem zabezpieczeń ciśnieniowych na układzie zamkniętym które są zgodne z zasadami prawa budowlanego w Polsce i Europie. Ladomat jest automatycznym

Gwarancja 10 lat na korpusy wkładów wodnych to nie tylko pewność że te systemy będzie to działać przez lata bezawaryjnie, lecz jest to sprawdzona przez nas technika, która jest w czynnej eksploatacji od 2008 roku kiedy wprowadziliśmy wkłady wodne do sprzedaży. W salonie Spartherm w Krakowie mamy czynny demonstracyjny układ wraz z opomiarowaniem który działa również jako system podgrzewania wody C.O. w naszym budynku.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 20