Informacje dla dystrybutorów

Współpraca
Spartherm Polska z siedzibą w Krakowie Zaprasza do współpracy wszystkie firmy kominkowe z województwa : lubelskiego, łódzkiego, małopolskiego, mazowieckiego, opolskiego, podkarpackiego, śląskiego i świętokrzyskiego.

Zawierana z naszą firmą umowa dokładnie precyzuje zasady współpracy handlowej pomiędzy Zleceniodawcą (autoryzowanym przedstawicielem produktów marki Spartherm, których producentem jest Spartherm Feuerungstechnik GmbH z Niemiec) a Zleceniobiorcą w zakresie obrotu towarów tj. wkładów kominkowych, kafli, materiałów zduńskich i innych, które w swojej ofercie posiada Zleceniodawca oraz ich promowania.
Aby zostać naszym Partnerem i rozpocząć współpracę handlową należy przesłać do nas kopie następujących dokumentów firmowych:
– NIP
– REGON
– Wpis do ewidencji gospodarczej lub KRS (nie starszy niż 3 miesiące)

Dokumenty można do nas przesłać pocztą tradycyjną lub e-mailem na adres:

t.sliwinski@spartherm.pl
Tomasz Śliwiński
Kierownik Regionalny
Spartherm Kraków
tel. +48 698 609 674

Szkolenia
Firma Spartherm od kilkunastu lat prowadzi szkolenia produktowe i techniczne dla branży kominkowej. Tematyka tak jak nasza oferta jest bardzo szeroka. Od nowoczesnych kominków na gaz, kominków na biopaliwo, aż do tradycyjnych wkładów i pieców.
Dotykamy też takich zagadnień jak marketing, sprzedaż, serwis i opieka po sprzedaży.

Profity
Na zakończenie każdego roku wręczamy nagrody i wyróżnienia dla 15 najlepszych firm w kategorii Promocja i Sprzedaż Kominków Firmy SPARTHERM.

Cart