Strona głównaWkłady elektryczne

Wkłady elektryczne

Wkłady elektryczne to nowoczesne rozwiązanie przyjazne środowisku naturalnemu. Zapewnia niezwykłe wrażenia wizualne, ale również dogrzewa pomieszczenie. Mamy duże doświadczenie w pracy z tego typu urządzeniami. Przeprowadzamy klientów przez proces montażu i pierwszego uruchomienia kominka. Wkłady elektryczne emitują obraz oraz dźwięk płonących polan bez wykorzystania jakiegokolwiek paliwa – wystarczy podłączenie do prądu, by uzyskać trójwymiarowy efekt płonącego ognia.

Zalety wkładów elektrycznych

Ponieważ wkłady elektryczne nie wykorzystują żadnego paliwa, nie emitują również uporczywych osadów i uciążliwych zapachów. To sprawia, że do ich poprawnego działania nie jest konieczne prowadzenie jakichkolwiek przewodów wentylacyjnych. Kominki elektryczne mogą być zamontowane w dowolnym pomieszczeniu, bez względu na ograniczenia budowlane.

Brak wykorzystania paliwa sprawia również, że tego typu wkłady są bezproblemowe w obsłudze – wystarczy podłączyć je do źródła zasilania. Aby zadbać o środowisko, zalecamy korzystanie z odnawialnych źródeł energii, co umożliwia fotowoltaika. W przeciwieństwie do klasycznych kominków nie jest w tym przypadku konieczne donoszenie opału, usuwanie popiołu czy czyszczenie z sadzy.

Wkłady elektryczne DRU zapewniają nie tylko dźwięk oraz trójwymiarowy obraz do złudzenia przypominający klasyczny kominek, ale również ciepło, którego wydzielanie można łatwo kontrolować. Sterowaniu podlega również wyświetlany obraz – może to być zarówno realistyczna wizja trzaskających polan, jak i imponujące, barwne widowisko świetlne. Do każdego z modeli dołączony jest pilot, dzięki któremu możliwe jest sterowanie urządzeniem z odległości.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3