Strona głównaKLIMATYZACJA

KLIMATYZACJA

Klimatyzacja do domu to niezbędne udogodnienie w okresie wiosennym/letnim, gdy temperatury na zewnątrz gwałtownie wzrastają. Klimatyzator przyda się również w chłodniejsze dni, kiedy potrzebne jest dodatkowe urządzenie grzewcze. W naszej ofercie posiadamy zestawy klimatyzacyjne wysokiej jakości. Szeroki wybór modeli pozwala na dobranie urządzenia funkcjonalnego, a jednocześnie doskonale pasującego do wnętrza. Nasze usługi obejmują nie tylko sprzedaż klimatyzacji do domu, ale również montaż urządzeń. Posiadamy wszelkie uprawnienia certyfikacyjne F-GAZ. Nasi pracownicy to specjaliści w zakresie instalacji i kontroli urządzeń pracujących na gazach cieplarnianych, odzysku substancji kontrolowanych oraz fluorowanych.

Zalety urządzeń klimatyzacyjnych

Urządzenie do klimatyzacji powinno charakteryzować się przede wszystkim wysoką efektywnością pracy. Naszym klientom oferujemy najwyższej jakości produkty spełniające standardy energooszczędności. Równie ważny jest jednak komfort użytkowania, warto więc przyjrzeć się temu, jakimi trybami pracy dysponuje konkretny model (tryb cichy, ekonomiczny, komfortowy, grzania, itp.), a także czy posiada możliwość kontroli online. Szeroki wybór produktów ułatwia również dokonanie wyboru spełniającego oczekiwania estetyczne klienta. Nasi konsultanci służą pomocą w doborze klimatyzatora dopasowanego do wymiarów wnętrza. To niezbędne, by zapewnić jego odpowiednie działanie. Niektóre z urządzeń posiadają filtr fotokatalityczny, który oczyszcza powietrze z kurzu, alergenów i nieprzyjemnych zapachów, stanowią więc one odpowiedni wybór dla alergików. Wygodną funkcją są również czujniki, które pozwalają na maksymalną oszczędność energii.
Poniższe ceny systemów klimatyzacyjnych nie zawierają VAT i stawki za montaż. Ceny z montażem podane są w opisie zestawów. Możemy przygotować indywidualne zamówienie i wycenę innych zestawów multi i innego typoszeregu mocy urządzeń.

Wyświetlanie 1–30 z 78 wyników