Informacje dla klientów

Prowadzimy dla naszych klientów usługi w zakresie: systemów fotowoltaicznych, pomp ciepła, instalacji klimatyzacyjnych, doradztwa kominkowego i zduńskiego, projektowania instalacji grzewczych centralnego ogrzewania wraz z  wodą użytkową, systemów kominkowych wraz z wkładami stalowymi, gazowymi i na bioetanol. Posiadamy uprawnienia gazowe, F-gazy (klimatyzacja i pompy ciepła). Skupiamy się wyłącznie na wysokiej klasy produktach, najlepszych technicznie i najwyższej jakości.

Każdy klient jest traktowany indywidualnie począwszy od wykonania projektu po późniejsze rozwiązywanie problemów. W każdej dziedzinie tematycznej używamy najlepszych narzędzi technicznych i materiałów wykończeniowych które są droższe ale dzięki którym nasze instalacje nie sprawiają problemów przez dziesiątki lat.

Wszelkie pytania prosimy kierować e-mailem na adres:

m.madeja@spartherm.pl
Michał Madeja
projektant Spartherm Kraków
tel. 535 355 565

Zajmujemy się przeglądami pogwarancyjnymi, naprawami kominków, ekspertyzami, posezonowymi przeglądami.

Spartherm Polska dba o swoich klientów kompleksowo i po zarejestrowaniu wkładu kominkowego otrzymają Państwo poszerzoną gwarancję wkładów wraz z bonusami. Aby zarejestrować swój kominek wystarczy wejść na stronę : http://www.spartherm.pl/produkt/rejestracja

Gwarancja
Internetowy formularz reklamacyjny
Serwis pogwarancyjny
Cennik Serwisowy

Cart