Strona głównaFOTOWOLTAIKA

FOTOWOLTAIKA

Fotowoltaika to jedno z rozwiązań wytwarzających tzw. “zieloną energię elektryczną”. Wykorzystując odnawialne źródło energii, jakim są promienie słoneczne, panele fotowoltaiczne zapewniają energię dla Twojego domu, a jednocześnie nie przyczyniają się do degradacji środowiska naturalnego.
Instalacja fotowoltaiczna składa się z paneli z krzemowymi płytkami które odbierają promienie słoneczne i przetwarzających je na prąd stały. Falownik (inwerter) przekształca je następnie na prąd zmienny do wykorzystania w gospodarstwie domowym.

Fotowoltaika – poznaj naszą ofertę

Możemy pochwalić się imponującym doświadczeniem w zakresie wykorzystania odnawialnych źródeł energii. Od 2010 roku w Spartherm w Melle (Niemcy) posiadamy inwestycje farm fotowoltaicznych. Od 2018 roku oferujemy usługi fotowoltaiczne w Małopolsce. Posiadamy uprawnienia elektroenergetyczne do kontroli i pracy na systemach fotowoltaicznych. Zatrudniając  wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów realizujemy zlecenia zgodnie z najsurowszymi zasadami elektrycznymi i dyrektywami prawnymi. Zapewniamy sumienne wykonanie i dopracowanie zadania na każdym jego etapie: od projektu aż po montaż.

Zajmujemy się sprzedażą i instalacją systemów fotowoltaicznych najwyższej klasy i standardów. Oferujemy panele BrukBet Fotowoltaika z najnowszej serii Perfect Edge produkowane w Tarnowie. Produkcja paneli odbywa się przy użyciu najnowocześniejszego parku maszynowego na świecie szwajcarskiego producenta. Dajemy gwarancję skuteczności i funkcjonalności oferowanych zestawów. W sprzedaży posiadamy produkty o najwyższej efektywności – potwierdzają to flashtesty, pomiary elektroiluminescencyjne oraz badania wydajności. Testom podlega każdy panel produkowany w fabryce w Tanowie, by zapewnić klientowi produkt wolny od jakichkolwiek wad. Produkty te przechodzą również testy wytrzymałości wielokrotnie większe niż dopuszczalne założenia UE, które sprawdzają się  o wiele lepiej na odporność na śnieg, skrajne temperatury czy uderzenia. Panele fotowoltaiczne odbieramy osobiście bezpośrednio z linii produkcyjnej  z pominięciem dostawców i kurierów, co gwarantuje zachowanie odpowiedniej troski o bezpieczeństwo towaru przy transporcie i rozładunku …a to kluczowy aspekt dla długotrwałego działania paneli fotowoltaicznych. W ofercie posiadamy również panele azjatyckie które produkowane są na zlecenie BrukBet Fotowoltaika, są one tańsze z tytułu produkcji ale również sprawdzamy ich wydajność na testerze w Tarnowie.

Nasze panele fotowoltaiczne przekraczają 99% efektywności działania i czystości krzemu – przypominamy, że norma dopuszczona do obrotu to 90% sprawnego krzemu dla paneli. Dla poprawnego działania systemu, oprócz paneli, niezbędny jest również falownik (inwerter). Praca na bardzo dobrej klasy produktach niemieckich firm SMA i Kaco (dają największe bezpieczeństwo sieciowe) oraz na zabezpieczeniach ETI (Polski producent) daje nam i klientom gwarancję bezpieczeństwa oraz bezawaryjności instalacji na wiele lat. Klientom możemy również zaproponować azjatyckie falowniki koncernu Huawei, które posiadają system zabezpieczeń przeciwpożarowych oraz T1 i T2, możliwość optymalizacji i kontroli uzysków wszystkich paneli oraz podłączenia systemów bateryjnych Luna o mocy 5-30 kW. W standardzie jest także moduł Wi-Fi.
Poniższe ceny wraz z instalacją* i VAT 8%**

Wyświetlanie wszystkich wyników: 18