Strona głównaF O T O W O L T A I K A

F O T O W O L T A I K A

Fotowoltaika to jedno z rozwiązań wytwarzających tzw. “zieloną energię elektryczną”. Instalacja fotowoltaiczna składa się z paneli z krzemowymi płytkami które odbierają promienie słoneczne i przetwarzających je na prąd stały. Falownik (inwerter) przekształca je następnie na prąd zmienny do wykorzystania w gospodarstwie domowym. Rozwiązania z magazynami energii nazywamy hybrydami i mogą działać jako niezależne źródło energii nawet bez prądu na sieci energetycznej.

Fotowoltaika – poznaj naszą ofertę

Możemy pochwalić się imponującym doświadczeniem w zakresie wykorzystania odnawialnych źródeł energii. Od 2010 roku w Spartherm w Melle (Niemcy) posiadamy inwestycje farm fotowoltaicznych. Od 2018 roku oferujemy usługi fotowoltaiczne w Małopolsce i mając doświadczenia z niemieckiego rynku, chcemy oferować tylko bardzo dobrej jakości sprzęt oraz usługi. Nie idziemy na ustępstwa ryzykując renomę na wątpliwej jakości zestawach dlatego nie oferuje powszechnego taniego sprzętu.  Posiadamy uprawnienia elektroenergetyczne do kontroli i pracy na systemach fotowoltaicznych. Zatrudniając  wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów realizujemy zlecenia zgodnie z najsurowszymi zasadami elektrycznymi i dyrektywami prawnymi. Zapewniamy sumienne wykonanie i dopracowanie zadania na każdym jego etapie: od projektu aż po montaż.

Zajmujemy się sprzedażą i instalacją systemów fotowoltaicznych najwyższej klasy i standardów ponieważ nie chcemy psuć rynku oraz swojej opinii. Oferujemy panele BrukBet Fotowoltaika oraz najlepsze  panele z oferty BayWa. Produkcja polskich paneli odbywa się przy użyciu najnowocześniejszego parku maszynowego na świecie szwajcarskiego producenta. Uwaga: unikamy azjatyckich paneli ponieważ transport to najbardziej newralgiczny punkt oddziałujący na strukturę cel krzemowych i nasza firma nie zaryzykuje w niepewność jakości instalowanego towaru. Dajemy gwarancję skuteczności i funkcjonalności oferowanych zestawów. W sprzedaży posiadamy produkty o najwyższej efektywności – potwierdzają to flashtesty, pomiary elektroiluminescencyjne oraz badania wydajności. Testom podlega każdy panel produkowany w fabryce w Tanowie, by zapewnić klientowi produkt wolny od jakichkolwiek wad. Produkty te przechodzą również testy wytrzymałości wielokrotnie większe niż dopuszczalne założenia UE, które sprawdzają się  o wiele lepiej na odporność na śnieg, skrajne temperatury czy uderzenia. Panele fotowoltaiczne odbieramy osobiście bezpośrednio z linii produkcyjnej  z pominięciem dostawców i kurierów, co gwarantuje zachowanie odpowiedniej troski o bezpieczeństwo towaru przy transporcie i rozładunku …a to kluczowy aspekt dla długotrwałego działania paneli fotowoltaicznych. W ofercie posiadamy również panele azjatyckie które produkowane są na zlecenie BrukBet Fotowoltaika, są one tańsze z tytułu produkcji ale również sprawdzamy ich wydajność na testerze w Tarnowie.

Panele fotowoltaiczne z Polski przekraczają 99% efektywności działania i czystości krzemu – przypominamy, że norma dopuszczona do obrotu to 90% sprawnego krzemu dla paneli. Dla poprawnego działania systemu, oprócz paneli, niezbędny jest również falownik (inwerter). Praca na bardzo dobrej klasy produktach niemieckich firm SMA i Kaco (dają największe bezpieczeństwo sieciowe) oraz na zabezpieczeniach ETI (Polski producent) daje nam i klientom gwarancję bezpieczeństwa oraz bezawaryjności instalacji na wiele lat. W ostatnim czasie pojawiły się również falowniki z Tarnowa pod marką Avrii, dość innowacyjne jak na szeroką ofertę światową i są świetną alternatywą wobec wschodniej i zachodniej konkurencji. Klientom możemy również zaproponować azjatyckie falowniki koncernu Huawei, które posiadają system zabezpieczeń przeciwpożarowych oraz T1 i T2, możliwość optymalizacji i kontroli uzysków wszystkich paneli oraz podłączenia systemów bateryjnych Luna o mocy 5-30 kW.

Reasumując temat falowników: SMA to najlepszy światowy producent inwerterów, to lider wśród falowników, najlepiej zaprojektowany w architekturze hybrydy jak i zwykłego falownika, pełen nowych patentowanych rozwiązań, używany przez NATO co świadczy i najwyższym stopniu bezpieczeństwa komunikacyjnego i sieciowego. SMA powstają przykrakowskiej Modlniczne i w Niemczech. Kaco to urządzenia zbudowane w tradycyjnych sprawdzonych konstrukcjach i częściach które zdawały egzaminy przez dziesiątki lat na sieciach energetycznych, to urządzenia bardzo wysokiej klasy z świetnym interfejsem i wyświetlaczem dzięki czemu nie wpinając się w sieć internetu można utrzymać pełną bezpieczną bazę energetyczną dla domu. Huawei oferujemy jako tania alternatywa hybrydy z możliwością rozwinięcia o system optymalizacji każdego panela z osobna, przejrzystym interfejsem aplikacji, najbezpieczniejszą wysokonapięciową baterią LINA2000 od Huawei i jest to jedyny azjatycki towar który oferujemy w ofercie określając go bardzo dobrym zestawem ze średniej półki jakości i ceny. Warto wziąć Huawei pod uwagę.

Nasza oferta jest sprawdzaną i najlepszą możliwą konfiguracją jaką można mieć dzisiaj w domu i którą polecamy z pełną odpowiedzialnością. Znając tematykę FOTOWOLTAIKI 15 lat, kierujemy się tylko i wyłącznie najlepszą i najbardziej sensowną ofertą światową. Mogli byśmy zaoferować wszystko co jest oferowane w polskich hurtowniach i azjatyckich produkcjach, ale doświadczenie budowane przez lata daje nam też wiedzę “czego nie oferować” by poszanować czas i pieniądze inwestorów w taki sposób by awarie, serwis i problemy nie doskwierały naszym klientom.

  Poniższe ceny wraz z instalacją* i VAT 8%**

Wyświetlanie 1–30 z 33 wyników