USŁUGI PROJEKTOWE

Usługi Projektowe systemów energetycznych OZE oraz gazowych :

  • kominki na gaz i na drewno,
  • kominki wodne i projektowanie systemów instalacji C.O. i C.U.W.
  • systemy pomp ciepła i instalacji C.O. i C.U.W.
  • systemy fotowoltaiczne
  • systemy klimatyzacyjne
  • audyty energetyczne

W naszym salonie oferujemy Państwu usługę związaną z projektowaniem systemów energetycznych dla domów mieszkalnych.

Kilka kroków do uzyskania idealnie dopasowanego techniki energetycznej:

– mogą Państwo przyjechać ze swoim pomysłem na rozwiązanie i my potwierdzimy możliwości i zrealizujemy założenia,

– zdjęciami wnętrza, projektem budynku, audytem,

– wizją projektu wykonanym przez dekoratora/projektanta/architekta i po weryfikacji dostosujemy się do zaleceń realizując wskazania,

…. a my dobierzemy Państwu idealne rozwiązanie spójne z oczekiwaniami, budżetem, wpisujące się do wnętrza mieszkania/domu.

Najlepszą drogą do dobrania zestawu jest profesjonalny audyt który możemy zrealizować dla Państwa. Standardowy pakiet projektu z doborem to koszt 700 zł.

Kilkunastoletnie doświadczenie w projektowaniu oraz  realizacjach oferowanych technik z różnych materiałów i w różnych technologiach pozwala nam zaoferować Państwu projekt i dobór kominka, pompy ciepła, klimatyzacji, fotowoltaiki. Realizujemy symulacje uzysków i działania na podstawie wyliczeń i projektów 3D. Umożliwia ona zobrazowanie wirtualnego systemu na wizualizacjach – realistycznych zdjęciach pomieszczenia z aranżacją w istniejącym domu. W wielu przypadkach taka symulacja eliminuje problem niewłaściwego doboru bryły i gabarytów do danego domu.

Usługi Projektowe

Symulacje oświetlenia słońcem z rana, w południe i popołudniu w okresach zimowych i letnich, realizujemy pełne raporty i symulacje na oprogramowaniu SunnyDesign które wzorcowo przyjmują uzyski systemów fotowoltaicznych podczas użytkowania.  Usługi ProjektoweDobory pomp ciepła są realizowane w programie StandByMe od firmy Daikin, bardzo dobrej klasy najnowsze oprogramowanie do symulacji doboru które idealnie sprawdza się w realizacji tego typu instalacji. Usługi Projektowe

Projekty przygotowywane są pod technologie tworzenia kominków z odlewanego szamotu lub z izolacji wraz z materiałami takimi jak:  kafle, marmury, granity, piaskowce, stal lub spieki.

Usługi Projektowe  Usługi Projektowe

Kontakt PROJEKTANT ARCHITEKT z 20-letnim doświadczeniem:

Michał Madeja tel: 535 355 565

e-mail: m.madeja@spartherm.pl

Cart