Strona głównaPiece wolnostojące

Piece wolnostojące

Piece wolnostojące (tzw. kozy) doskonale sprawdzają się w aranżacji wnętrz w każdym stylu. Dodają pomieszczeniom niezwykłego klimatu i przytulności. Dzięki szerokiej ofercie naszych produktów możesz idealnie dopasować kominek do wystroju pomieszczenia. Zaletą kominków wolnostojących jest fakt, że zapewniają widok płomieni z wielu perspektyw, a także możliwość umieszczenia urządzenia nawet w niewielkim wnętrzu. Mały rozmiar nie wpływa jednak niekorzystnie na możliwości grzewcze kominków.

Jakie urządzenia obejmuje nasza oferta pieców wolnostojących?

Oferujemy piece wolnostojące na drewno opałowe, które dostępne są w szerokiej gamie kształtów, rozmiarów i specyfikacji. W przypadku każdego z modeli możliwy jest indywidualny wybór spośród wielu wariantów kolorystycznych i technicznych. Niektóre modele wyposażone są w talerze obrotowe umożliwiające zwracanie szyby kominka w dowolną stronę, cyfrowy system sterowania lub przeszklenia boczne. Oferujemy również kominki z wydzielonymi przegrodami na opał oraz płytą grzewczą.
W ofercie posiadamy kominki wolnostojące wykonane ze stali, akumulacyjnego kamienia naturalnego oraz ceramiki. Poszczególne modele różnią się od siebie także rodzajem, wymiarami i kształtem szyby. Panoramiczna daje najszersze pole widzenia. Równie ciekawy efekt można jednak uzyskać także dzięki przeszkleniom bocznym dostępnym w niektórych piecach wolnostojących. Umieszczenie takich szyb zapewnia lepszą widoczność płomieni.
Wszystkie z proponowanych przez nas pieców wpisują się w założenia ekoprogramu i stanowią energooszczędne rozwiązanie grzewcze.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 26