Pompa Ciepła Kraków ?

w ofercie posiadamy tylko dobrej klasy urządzenia:

  1. Mitsubishi Electric jako najlepsze urządzenie grzewcze do ciężkich warunków: stary dom wyposażony w grzejniki wysokotemperaturowe lub dom w górach gdzie pełna zima oznacza pełne grzanie. Model Zubadan to pierwsza pompa na wstysku czynnika która jest już na rynku prawie 10 lat i jest sprawdzonym i pewnym rozwiązaniem.
  2. Daikin ! Daikin stworzył pompy ciepła ! To Daikin rozwija branże. To Daikin ma najwcześniej rozwiązania najlepsze dla środowiska ponieważ Daikin stosuje pierwszy najnowsze czynniki. Daikin to król pomp ciepła. Jakość Daikin nr 1. Daikin to nowoczesne pompy ciepła z najnowocześniejszym interfejsem zarządzającym.
  3. Samsung to mocny konkurent dla powyższej dwójki: rewelacyjne urządzenia poparte genialnymi wynikami produkcji energii w temacie niskiego zużycia energii i jakości dostarczanej energii cieplnej dla domu. Samsung produkowany jest w Korei. Mamy pełne zaplecze magazynowe tych urządzeń do dyspozycji dla naszych klientów.
  4. Panasonic Aquarela to bardzo dobra pompa ciepła. Jesteśmy certyfikowanym sprzedawcą Panasonic choć formalnie już nie oferujemy tych urządzeń z powodów dystrybucyjnych. Piszemy natomiast prawdę że Panasonic jest firmą która produkuje w azji konkurencyjne maszyny.
  5. reszta jest daleko z tyłu z jakością, umiejscowieniem produkcji, badań, rozwiązań, serwisu, dostępności części i wsparcia. Nad resztą nie ma sensu dyskutować ponieważ koszt urządzeń będzie podobny a produkt o wiele bardziej kontrowersyjny. Sprzedawać i montować możemy wszystko, ale nie wszystko jest sens sprzedawać i montować ponieważ nie chcemy zepsuć sobie marki jaką wypracowaliśmy przez 35 lat.

Cart