Strona głównaPaleniska tarasowe

Paleniska tarasowe

Paleniska tarasowe to doskonały sposób na urozmaicenie tarasu i nadanie mu zupełnie nowego charakteru. Urządzenie świetnie sprawdzi się w domu, ale zrobi wrażenie także na gościach hotelowych lub restauracyjnych. Płomienie kominka przydadzą przestrzeni klimatu i ciepła, które umilą spędzanie czasu na zewnątrz nawet w chłodniejsze dni.

Jakiego typu paleniska tarasowe oferujemy?

Posiadamy w sprzedaży paleniska tarasowe działające zarówno na wkłady na gaz, jak i biokominki.

Paleniska na gaz

Paleniska tarasowe FUORA, wykorzystujące butle z gazem, są łatwe w obsłudze i efektywne w działaniu. Manualne sterowanie umożliwia dowolną regulację wysokości płomieni. Oferujemy wiele modeli o niebanalnych kształtach, które nadadzą przestrzeni szczególny charakter. Istnieje możliwość doboru kolorystyki tak, by pasowała do istniejącego wystroju lub aranżacji hotelu/restauracji. Ze względów estetycznych butle ukryte są za drzwiczkami. Kominki posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa.

Paleniska na biopaliwo

Paleniska na bioetanol z powodzeniem stosować można zarówno na zewnątrz, jak i w zamkniętym pomieszczeniu. Ze względu na swoje właściwości biopaliwo nie wytwarza w procesie spalania uciążliwych osadów ani nieprzyjemnych zapachów. Tego typu modele wyróżniają się również nietuzinkowym designem, dzięki czemu idealnie będą pasować do projektowanej przestrzeni.
Wszystkie paleniska tarasowe dostępne w naszej ofercie wyróżniają się wysoką jakością wykonania i dbałością o detale. Ich cechą charakterystyczną jest również efektywność i komfort użytkowania.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2