Nagroda Plus X Award dla Spartherm!

Design, który wykracza poza ramy: najważniejsze wyróżnienia dla wkładów kominkowych marki SPARTHERM.

Perfekcję osiąga się wtedy, gdy nie ma czego odjąć.

Nieważne, czy chodzi o tworzenie od nowa, renowację lub przebudowę własnych czterech ścian – nowoczesne wkłady kominkowe zapewniają naturalne ciepło i niezwykłą atmosferę w domu. Ograniczenie się do najbardziej istotnych elementów stanowi przy tym gwarancję tego, że palenisko harmonijnie wpasuje się w każde otoczenie. Należąca do wiodących w Europie producentów wysokiej jakości palenisk firma SPARTHERM przekroczyła teraz granice designu i technologii i prezentuje wkłady kominkowe bez ram.

„Nasza nowa seria wkładów kominkowych premium bazuje na zasadzie, którą francuski pisarz Antoine de Saint-Exupéry sformułował w swojej książce ‚Mały książę‘: Perfekcję osiąga się nie wtedy, gdy nie można już nic więcej dodać, lecz wtedy, gdy nie ma czego odjąć“, mówi właściciel firmy Gerhard Manfred Rokossa. „Dokładnie ten właśnie efekt udało się nam osiągnąć w przypadku wkładów kominkowych bez ram, które charakteryzują się prostolinijnością i ponadczasową elegancją. To hasło przewodnie dotyczy w naszym przypadku nie tylko designu, lecz również wyposażenia technicznego, które w końcu idą z sobą w parze.“

Sto procent ognia – zero ram

Wkłady kominkowe bez ram to nowość w ofercie SPARTHERM, w przypadku której zrezygnowano ze zwykle stosowanych opraw szyb. Przemyślane detale przekonują również pod względem komfortu: większość modeli pozwala na podnoszenie i opuszczanie drzwiczek podczas czyszczenia, co jest podwójnie praktyczne.

Aby możliwe było spełnianie indywidualnych życzeń klientów, firma przygotowała asortyment ponad 200 różnych wkładów kominkowych. Oprócz wersji płasko montowanych w ścianach dostępne są również wkłady z dwoma przeciwległymi szybami. Kolejnym interesującym rozwiązaniem umożliwiającym indywidualne kształtowanie pomieszczeń są wersje montowane poprzez naroże – z dwoma szybami ustawionymi w kształcie litery L. A dla wszystkich, którzy chcą doświadczyć pełnej mocy płomieni, dostępne są wkłady w kształcie litery U, które wystają ze ściany i otwierają widok na ogień z trzech stron.

„Zwycięzca bierze wszystko“ – pasmo nagród i wyróżnień

Za tę innowacyjność i różnorodność firmę SPARTHERM wyróżniono nagrodą „Plus X Award“ dla najlepszej marki designu 2015/2016 w kategorii „Ogrzewanie i klimatyzacja. Dodatkowo na koniec 2015 r. marka otrzymała wyróżnienia za poszczególne produkty, w tym między innymi międzynarodową nagrodę architektoniczną „Iconic Awards“ oraz „German Design Award“. Od 1953 r. w ten sposób nagradzane są produkty wysokiej jakości. Ma to na celu odkrywanie i prezentowanie unikalnych trendów projektowych oraz propagowanie innowacji – a więc wszystkiego tego, co wykracza poza ustalone ramy.

siegel_bdmdj_de_pos

Cart