Kominki Nowoczesne – zainspiruj się już dziś !

Bazując na 25 letnim doświadczeniu jesteśmy w stanie zrobić kominek w każdym stylu dopasowany do Państwa potrzeb i marzeń. Nie jest tajemnicą fakt, że najczęściej szukają Państwo kominków nowoczesnych, a więc wychodząc na przeciw odsłaniamy część z naszych projektów wykonanych przez naszego projektanta Michała Madeja.

Wszystkie projekty wykonywane są w naszym salonie, wystarczy przyjechać na wcześniej umówione spotkanie i stworzyć wraz z naszym architektem kominek skrojony na miarę potrzeb, marzeń i portfela. 

W naszym salonie mają Państwo możliwość zapoznania się z wybranym wkładem kominkowym “na żywo” dzięki temu będą mieli Państwo pewność co do jakości naszych produktów. 

Warto zwrócić uwagę też na fakt, że projektujemy i zajmujemy się tylko kominkami i piecami, dzięki temu nasze projekty nie posiadają jedynie ładnej bryły, ale pełne wyposażenie oraz odpowiednią wydajność cieplną ! Doradzimy jaki wkład użyć w jakim pomieszczeniu oraz jak odzyskać jak najwięcej ciepła, a jak najmniej wypuścić “w komin”.

Kolejnym ważnym faktem jest możliwość zamówienia usługi montażu, jest to bardzo istotna kwestia zwłaszcza w przypadku kominków na gaz – przy których należy mieć uprawnienia do wykonania instalacji.

Już dziś odwiedź nasz salon znajdujący się na ul. Balickiej 214 w Krakowie !

Cart