Kominek gazowy DRU Maestro 80/3

Ogień, taki jaki powinien być …
W palniku dynamicznym ceramika imitująca drewno jest opływana grą płomieni i nie do odróznienia od drewna naturalnego. Trzy wysokie szyby lub (opcjonalnie dostępna) szyba z wyeliminowanym refleksem oferuje perfekcyjny wyglad ognia w Maestro 80/3 Eco Wave.
Model trójstronny może zostać zabudowany bezpośrednio na ścianie bez ramy. Poza tym może zostać postawiony lub zawieszony, co oferuje szerokie możliwości montażu.

Perfekcyjna równowaga między ciepłem, a nastrojem
Kominek zapewnia przytulną atmosferę, która musi być zrównoważona oddawanym ciepłem.
Modyfikacja palnika Eco Wave pozwala na rozkoszowanie się piękną wizją ognia nawet przy ustawionym minimalnym zużyciu gazu. Ta innowacja DRU dostarcza możliwość regulowania płomienia między maksymalnym i minimalnym poziomem w sposób naturalny jak w przypadku prawdziwego ognia z drewna.

Pasuje wszędzie
Dowodem na to, że wizja ognia jest dla DRU czymś więcej niż płomienie zamknięte w ramach jest system PowerVent. Ta innowacja umożliwia Wam ustawienie kominka DRU Maestro 80/3 w Waszym ulubionym miejscu. Może to być pokój dzienny, sypialnia lub kuchnia. Dzięku innowacji DRU – systemowi wyciągu PowerVent nie jesteście uzależnieni od określonego miejsca montażu czy kanału dymowego.

5_2

5

Cart